Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar miestai, tapę koronaviruso židiniais, turėtų skelbti lokalinį karantiną?

09.25 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Raseinių rajono meras Andrius Bautronis pranešė, kad jam nustatytas COVID-19 virusas. Ar miestai, tapę koronaviruso židiniais, turėtų skelbti lokalinį karantiną? Apie tai klausykite antroje laidos dalyje. 

Pirmoje dalyje aptarsime, ką duos sankcijos Baltarusijos pareigūnams? Lietuva, Latvija ir Estija penktadienį išplės sankcijas Baltarusijos režimo atstovams, atsakingiems už rinkimų klastojimą ir smurtą prieš taikius protestuotojus. Juodasis sąrašas bus papildytas daugiau nei šimtu asmenų, įskaitant teisėjus, prezidento administracijos ir jėgos struktūrų pareigūnus.

Laidoje dalyvauja portalo delfi.lt politikos apžvalgininkas Vladimiras Laučius, Baltarusijos Valstybinio lingvistikos universiteto docentė Anžalika Dubasava, Raseinių rajono meras Audrius Baltronis, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Vaikų ligų klinikos profesorius Vytautas Usonis.

Komentarai


Naujausi epizodai