Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar mažins šešėlį verslo liudijimų naikinimas?

10.09 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Finansų ministerija siūlo panaikinti verslo liudijimus auklėms, autoremontininkams ir būstų statybos darbuotojams. Šioms veikloms teks registruotis individualią veiklą ir deklaruoti visas pajamas, o ne mokėti fiksuotą verslo liudijimo mokestį. Nuomojantys nekilnojamąjį turtą, verslo liudijimą turės įsigyti kiekvienam objektui. Pagal dabartinę situaciją, anot finansų ministro, pakanka vieno verslo liudijimo ir galima nuomoti kad ir 10 butų.

Dalis ekspertų sako, kad tai didins šešėlį ir nepagerins mokesčių surinkimo. Kiti teigia, kad skatins sąžiningesnę konkurenciją ir skaidrins rinką.

Laidoje dalyvauja premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas, Laisvosios rinkos instituto vyriausioji ekonomistė Indrė Genytė-Pikčienė, Buhalterių ir auditorių asociacijos prezidentė Daiva Čibirienė, profesinių paslaugų bendrovės EY partneris Kęstutis Lisauskas, LSA prezidetas Dalius Gedvilas, automobilių serviso vadovas Marius Žemaitaitis.

xx328

Komentarai


Naujausi epizodai