Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Lietuvos politikai – lengvas grobis provokatoriams?

06.10 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Netyla aistros dėl paviešintų Seimo užsienio reikalų komiteto pirmininko Žygimanto Pavilionio pokalbių su apsimetėliu iš Rusijos. Šiuose pokalbiuose jis kalba apie savo įtaką, prezidento simbolinį vaidmenį, santykius su Rusijos opozicionieriais, Amerikos politikais.

Seimo valstiečiai sako, kad reikalaus Ž. Pavilionio pasitraukimo iš pareigų.

Prezidentūra tvirtina, jog skandalas kilęs dėl Ž.Pavilionio silpnina Lietuvos pozicijas, premjerė kalba apie pamoką Lietuvos politikams.

Pats politikas šį skandalą sieja su Rusijos specialiosiomis tarnybomis, kurios siekia diskredituoti „lyderius laisvės ir demokratijos klausimais".

Antra tema: įtarimai Seimo nario Mindaugo Puidoko padėjėjui.

Diskutuoja portalo „15 min“ vyr. redaktorius Vaidotas Beniušis, Seimo narys Giedrius Surplys, Seimo narys Kęstutis Masiulis, Seimo užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis, teisininkas Petras Ragauskas ir STT atstovė spaudai Renata Kėblienė ir „Transparency international“ Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai