Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Lietuva turėtų užtikrinti geresnes gyvenimo sąlygas migrantams?

09.27 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Pabėgėlių priėmimo centre Rukloje šeštadienio vakarą buvo kilęs gyvenimo sąlygomis nepatenkintų migrantų protestas. Viešojo saugumo tarnyba paskelbė, kad po šeštadienio vakarą kilusios protesto akcijos migrantų stovykloje Rukloje, Jonavos rajone, pasigesta 21 užsieniečio. Svarstoma, kad pati akcija galėjo būti surengta siekiant nukreipti apsaugos pareigūnų dėmesį. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pranešė, kad sekmadienio rytą ligoninėje mirė šiame centre gyvenęs 2010 metais gimęs vaikas.

Diskutuoja Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas, Jonavos savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius, Tarptautinės migracijos organizacijos Vilniaus biuro vadovas Eitvydas Bingelis, Vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius.

Antroje laidos dalyje – apie tai, kas valdys Vokietiją ir kaip pavyko Angelai Merkel išsilaikyti net 16 metų Vokietijos ir Europos politiniame olimpe – diskusija su VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologu Kęstučiu Girniumi ir „Lietuvos ryto“ televizijos žurnalistu Rimvydu Paleckiu apie parlamento rinkimus Vokietijoje ir jų pasekmes.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai