Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Lietuva turėtų palaikyti Honkongo laisvės siekį?

08.27 Antradienis 13:05
Marijus Gailius

Tęsiantis pilietiniams protestams Honkonge ir centrinei Kinijos valdžiai juos tramdant, tarptautinė bendruomenė laikosi atsargios politikos. Kiekvienas Vakarų šalių bandymas reaguoti sulaukia griežto Kinijos atsako. Ar Kinijai laikantis vienareikšmės kontrolės dar įmanoma diplomatinio manevro laisvė, ar laisvojo pasaulio valstybėms telieka susitaikyti stebint, kaip laisva ir turtinga visuomenė bando išvengti priklausomybės nuo galingos komunistinės valdžios? Galų gale, kokių dar svertų užsienio politikoje turi Lietuvos diplomatija?
 
Diskutuoja Vilniaus universiteto Azijos ir tarptautinės politikos tyrėjas Konstantinas Andrijauskas, Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto lektorius, Tibeto laisvės aktyvistas Vytis Vidūnas, europarlamentaras Petras Auštrevičius, parlamentaras Mantas Adomėnas.

xx297

Komentarai


Naujausi epizodai