Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar liaujasi žvanginimai ginklais Korėjos pusiasalyje?

06.13 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

JAV prezidento Donaldo Trumpo ir Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong Uno antradienį Singapūre pasirašytoje bendroje deklaracijoje rašoma, kad Amerika įsipareigoja suteikti „saugumo garantijas“ Šiaurės Korėjai. Tuo pačiu Kim Jong Unas patvirtina savo „tvirtą ir nepajudinamą įsipareigojimą dėl visiškos Korėjos pusiasalio denuklearizacijos“.

JAV prezidentas pareiškė, kad Šiaurės Korėjai taikomos sankcijos kol kas liks galioti, tačiau jis nori jas atšaukti kiek įmanoma greičiau. 

Laidoje dalyvauja DELFI apžvalgininkas Ramūnas Bogdanas, branduolinės saugos ekspertas Saulius Kutas, VU TSPMI dėstytojas Konstantinas Andrijauskas, VU TSPMI politologas Linas Kojala, maratonininkas, buvęs Š. Korėjoje  Andrius Dapkevičius ir tarptautininkas, žurnalistas Sigitas Krivickas.

xx80

Komentarai


Naujausi epizodai