Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar leisti daugybinę pilietybę?

03.16 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seime renkami parašai, kad kitų metų gegužę, kartu su Prezidento rinkimais, vyktų referendumas dėl daugybinės pilietybės. Pagal darbo grupės pasiūlymą pilietybės negalėtų įgyti gyvenantys nedraugiškose Lietuvai valstybėse, tik NATO, ES ir EBPO šalių piliečiai. Ar šįkart gali pavykti įteisinti daugybinę pilietybę? Kokie to pliusai/minusai ir pasekmės valstybei?

Diskutuoja: Seimo narė, darbo grupės pirmininkė Dalia Asanavičiūtė, Seimo narė Agnė Širinskienė, teisininkė, Europos Humanitarinio universiteto docentė Ingrida Danėlienė, teisininkas Vytautas Sinkevičius.

Antroji laidos dalis. Seime svarstomas nacionalinių sankcijų įtvirtinimo įstatymo projektas. Jame numatoma didinti baudas už sankcijų pažeidimus. Nesutariama, ar reikia viešinti ekonominius ryšius su Rusija ir Baltarusija palaikančius verslus. Tad, ar reikia viešinti prekiaujančius su Rusija ir Baltarusija? Laidoje diskutuoja Jovita Neliupšienė, užsienio reikalų viceministrė, Andrius Romanovskis, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai