Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar leidimas karo prievolininkams įsigyti automatinius ginklus pastiprintų gynybą?

2023-10-31, Antradienis 13:05
Tomas Loiba

Du konservatoriai Seime siūlo leisti pagrindinį parengimą įgijusiems karo prievolininkams įsigyti automatinius, A kategorijos ginklus. Neva, taip atnaujinus įstatymą, sustiprėtų šalies gynyba. Bet Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas tokią bendrapartiečių idėją vertina skeptiškai. Jis abejoja, kad tai turėtų didelės reikšmės gynybai. O kai kurie ekspertai priduria, kad toks siūlymas iš viso yra perteklinis. Sako, kad Ginklų ir šaudmenų įstatymą visgi atnaujinti reikia – bet kitaip. Kaip? Žinių radijui atsako gynybos ekspertas Darius Antanaitis. Laidoje taip pat dalyvauja savigynos su ginklais kursų dėstytojas Linas Ubartas ir Seimo nariai Paulius Saudargas ir Dainius Gaižauskas.

Antra dalis. Ar švęsti Heloviną – nuodėmė? Ne tik etnologai, bet ir dvasininkai ragina susimąstyti – ar švęsdami Heloviną iš tikrųjų nedarome nieko blogo? Gal persirengdami velniais ar raganomis ir gąsdindami vieni kitus pamirštame sakralias Vėlinių tradicijas, kurias mūsų protėviai puoselėjo šimtmečiais? O galbūt netgi stipriname piktąsias dvasias?

Diskusija su egzorcistu, Kauno Prisikėlimo parapijos klebonu Kęstučiu Rugevičiumi.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai