Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar laikas indeksuoti atlyginimus?

05.10 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Balandžio mėnesį metinė infliacija, palyginti su pernai balandžiu – siekė 16,8 proc., pranešė Statistikos departamentas. Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė pareiškė, jog atėjo laikas diskutuoti dėl atlyginimų indeksavimo. Pasako jos, vienas kriterijų didinant atlyginimus turėtų būti infliacijos rodiklis.

Diskutuoja: Lietuvos įdarbinimo įmonių asociacijos prezidentė Aurelija Maldutytė, Lietuvos profsąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė, INVL grupės vyriausioji ekonomistė Indrė Genytė-Pikčienė, Socialinių mokslų centro vadovas Boguslavas Gruževskis.

Antra tema: Vengrija ir dar kelios ES valstybės nesutinka atsisakyti rusiškos naftos iki šių metų pabaigos. Ar pavyks susitarti? Diskutuoja politologai prof. Tomas Janeliūnas ir Ignas Kalpokas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Komentarai


Naujausi epizodai