Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar kyla grėsmė želdynų plotams miestuose?

08.05 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Prokuratūra pradėjo viešojo intereso gynimo tyrimą dėl aplinkos ministro Simono Gentvilo įsakymo, kuriuo keičiama viešųjų želdynų plotų normų apskaičiavimo tvarka.

Specialiųjų tyrimų tarnyba tvirtina, kad pakeitimas leistų sumažinti želdynų plotus, o tai būtų naudinga tik siauroms interesų grupėms. Tuo metu aplinkos ministras S. Gentvilas sako, kad želdynų plotai nemažės, o nauja tvarka želdynų tankio skaičiavimas pakeičiamas iš miesto lygmens į kvartalų ir dėl to visuomenės gyvenimo kokybė nenukentės. 

UEFA ir FIFA teigia, kad Lietuvos futbolo federacijos įstatai atitinka tarptautinius reikalavimus, bet siūlo juos tobulinti, sukuriant bendrą darbo grupę. Antroje laidos dalyje – apie tai, kaip gi reikėtų keisti LFF valdyseną?

Diskutuoja: aplinkos viceministras Danas Augutis, Vilniaus miesto tarybos visuomeninės miesto planavimo komisijos pirmininkas Gintautas Tiškus, Vilniaus vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis, Seimo narys Linas Jonauskas, portalo „15 min" sporto žurnalistas Marius Bagdonas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai