Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar kovoje su pandemija jau matosi šviesa tunelio gale?

04.07 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Per praėjusią parą ištyrus daugiau nei 2200 ėminių, nustatyti nauji 37 koronaviruso atvejai. Bendras užsikrėtimų skaičius siekia 880.

Vyriausybės atstovai kartoja, kad ateinantis Velykų savaitgalis bus kritinis kovoje su pandemija. Premjeras Saulius Skvernelis paskelbė, kad per jį bus sugriežtintas išvažiavimas ir įvažiavimas į miestus ir miestelius.

Lietuvos medikus atstovaujančios organizacijos ir profesinės sąjungos kreipėsi į ministrą pirmininką Saulių Skvernelį, sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą, prašydami atkreipti dėmesį į nepakankamą medikų apsaugą koronaviruso pandemijos metu.

Kelios didžiosios vaistinės skelbia gavusios dideles siuntas ir nuo šiandien pradedančios prekiauti vienkartinėmis kaukėmis ir kitomis asmens apsaugos priemonėmis.

Šiandien Seimas imasi pasiūlymų didinti algas kovojantiems su koronavirusu medikams, nustatyti sumas už prastovas darbuotojams ir apsispręsti dėl kainų reguliavimo.

Laidoje diskutuoja biochemijos mokslų daktaras Daumantas Matulis, finansų ministras Vilius Šapoka, „Jurgis ir drakonas“ bei „Brooklyn Brothers“ restoranų vadovė Odeta Bložienė, ULAC Epidemiologinės priežiūros skyriaus vedėja Galina Zagrebnevienė, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento vadovė Rolanda Lingienė.

Komentarai


Naujausi epizodai