Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar kils politinė krizė?

2023-05-19, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis šaukia partijos prezidiumą, kuriame be kitų klausimų bus svarstoma, ar Vyriausybė turėtų trauktis bei ar turėtų vykti išankstiniai Seimo rinkimai. Vis labiau atskleidžiama savivaldos politikų lėšų naudojimo praktika gali peraugti į politinę krizę, todėl Vyriausybės pasitraukimas galimas, bet tai nereiškia pirmalaikių Seimo rinkimų, sako valdančiosios koalicijos partneriai. 

Diskutuoja: Seimo vicepirmininkė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Seimo narys Saulius Skvernelis, Klaipėdos universiteto politologė Gabrielė Burbulytė-Tsiskarishvili, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Mykolo Romerio universiteto politologas Vytautas Dumbliauskas.

Antroji laidos dalis. Ištrauka iš Žinių radijo tinklalaidės, kurioje kalbėjome apie tai, kaip išgyventi recesiją. Tinklalaidėje: Žilvinas Šilėnas, JAV ekonominio švietimo fondo prezidentas, ir Arvydas Avulis, „Hanner" valdybos pirmininkas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai