Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Jūsų darbe yra žeminama ir gąsdinama?

11.11 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Jauno mediko savižudybė sukėlė diskusijų bangą apie psichologinę atmosferą darbe. Sveikatos apsaugos ministerija sukūrė darbo grupę, kurios tikslas pagerinti mikroklimatą sveikatos įstaigose, įsteigė anoniminę pasitikėjimo liniją ir vykdo darbuotojų apklausą.

Seimo Etikos ir procedūrų komisija rengia posėdį, kuriame aiškinsis, ar Seimo kanceliarijos, komitetų ir komisijų biurų darbuotojai, taip pat Seimo narių padėjėjai nepatiria mobingo.

Dėl įtariamų mobingu nuo pareigų mėnesiui nušalinta Lazdijų krašto muziejaus vadovė.

Laidoje dalyvauja Medikų sąjūdžio vicepirmininkė Živilė Gudlevičienė, VDU profesorė, mobingo ekspertė Jolita Vveinhardt, portalo psichika.eu įkūrėjas, psichologas Edvardas Šidlauskas, profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė, Lietuvos Respublikos vyriausiasis valstybinis darbo inspektorius Jonas Gricius, advokatas Karolis Rugys.

xx347

Komentarai


Naujausi epizodai

kur-skuba-z-karta-67676-1597390457 Citata