Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar jau reikia vėl griežtinti visuomenei apribojimus dėl koronaviruso?

07.27 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

NVSC Vilniaus departamento vadovė Rolanda Lingienė interviu LRT pareiškė, kad situacijai blogėjant, reikia vėl pradėti galvoti apie privalomą kaukių dėvėjimą.

„Suminis sergamumo rodiklis, praėjusio penktadienio duomenimis, Lietuvoje yra 3,7 atvejų 100 tūkst. gyventojų per paskutines 14 dienų“, – sakė ji.

Nuo pirmadienio COVID-19 paveiktomis šalimis bus laikomos tos šalys, kuriose sergamumo rodiklis per paskutiniąsias 14 dienų bus didesnis negu 16 atvejų 100 tūkstančių gyventojų, praėjusį penktadienį informavo Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). „Taigi didėja sąrašas šalių, iš kurių atvykus tiek Lietuvos, tiek užsienio piliečiams bus privaloma 14 dienų izoliacija. Sergamumo rodiklis mažinamas siekiant suderinti sienų atvėrimo politiką su kitomis Baltijos šalimis ir Europos Sąjunga“, – rašoma pranešime.

Antroje laidos dalyje kalbėsime apie tai, kad Rytų Ukrainoje vidurnaktį įsigaliojo naujos paliaubos tarp Ukrainos pajėgų ir prorusiškų separatistų. Ar Ukrainoje pakvipo ilgalaike taika?

Laidoje diskutuoja NVSC Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė, Santaros klinikų gydytojų profsąjungų vadovas Valdas Pečeliūnas, EP narys Stasys Jakeliūnas, politologas Alvydas Medalinskas

Komentarai


Naujausi epizodai