Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar jau laikas pradėti kelti karantino girnas?

01.26 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisija pirmadienį pasiūlė pratęsti šalyje paskelbtą karantiną iki vasario 28 dienos. Nepaisant to, Ekonomikos ir inovacijų ministerija siūlo lengvinant karantiną visų pirma leisti veikti kalnų slidinėjimo ir grožio centrams bei kai kurioms ne maisto parduotuvėms.

Sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys tvirtina, kad verslo ribojimai bus švelninami atsižvelgiant į COVID-19 dinamiką. Parduotuvėms su atskiru įėjimu būtų galima dirbti tada, kada vidutinis susirgimų skaičius, tenkantis 100 tūkst. gyventojų per 2 savaites, bus mažesnis nei 200, o paslaugų sektoriui – kai atvejų skaičius bus mažesnis nei 150.

Šiuo metu 14 dienų sergamumas 100 tūkst. gyventojų siekia 527 atvejus, pagal tai Lietuva pakliūva į blogiausią – D scenarijų.

Sprendimus dėl kai kurių karantino apribojimų panaikinimo Vyriausybė galėtų priimti iki vasario vidurio, sako ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė.

Laidoje dalyvauja vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, Seimo vicepirmininkas Vytautas Mitalas, „Euromonitor“ duomenų ekspertas Vaidotas Zemlys Balevičius, Darbdavių konfederacijos prezidentas Danas Arlauskas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai