Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų ir komerciniais, tikslais ir kanalais galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar jau daugėja grįžtančiųjų?

08.10 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Liepos mėnesį į Lietuvą vėl atvyko daugiau žmonių nei išvyko – tai jau trečias mėnesis iš eilės, kai gyventojų migracijos balansas yra teigiamas, rodo Statistikos departamento duomenys.

Iš Lietuvos šiemet liepą išvyko 3929, o imigravo 4253 asmenys. Lyginant su praėjusių metų liepos mėnesiu, imigrantų skaičius išaugo 2,4 karto, o emigrantų skaičius padidėjo tik 3,1 procento.

Išankstiniais Statistikos departamento duomenimis, iš viso per septynis šių metų mėnesius iš Lietuvos emigravo 24 387 nuolatiniai gyventojai, imigravo 23 444 žmonės.

Laidoje dalyvauja Tarptautinės migracijos organizacijos Vilniaus biuro vadovė Audra Sipavičienė, Statistikos departamentas demografinės ir migracijos statistikos skyriaus vyriausioji specialistė Sigutė Litvinavičienė, „Luminor“ banko vyriausioji analitikė Indrė Genytė-Pikčienė, VU Istorijos fakulteto docentė Jurgita Verbickienė.

xx121

Komentarai