Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar jau atėjo antroji koronaviruso banga?

09.24 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Per praėjusią parą nustatytas rekordinis naujų koronaviruso atvejų skaičius – 138, bendras susirgimų skaičius šalyje siekia 4070, ketvirtadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigia, kad rekordinis užsikrėtimas koronavirusu fiksuojamas dėl objektyvių priežasčių.

Jo teigimu, šalies mastu dėl to neplanuojama įvesti kokių nors papildomų ribojimų, daugiau draudimų nustatoma tik tam tikrose savivaldybėse.

Antroji laidos tema: Vyriausybė svarsto jau nuo šio gruodžio skirti 100 eurų išmokas švietimo įstaigų darbuotojų atostogoms. Ką apie tai mano mokytojai?

Diskutuoja LSMU profesorius Alvydas Laiškonis, Medikų sąjūdžio vadovė Živilė Gudlevičienė, ULAC vadovas Saulius Čaplinskas, Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas, Seimo narys Tomas Tomilinas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai