Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar išvengsime naujo užsidarymo?

09.16 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Per parą Lietuvoje patvirtinti 1300 nauji koronaviruso atvejai ir 8 mirtys. Per pastarąsias dvi savaites naujų susirgimų Lietuvoje rodiklis siekia 434 atvejus 100 tūkst. gyventojų. Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro duomenimis, pagal šį rodiklį šalis yra septintoje vietoje ES, o mirtingumo nuo COVID-19 rodiklis – vienas didžiausių Europos Sąjungoje.

Ar blogėjant epidemiologinei situacijai ir sveikatos sistemos perkitimo rizikai reikėtų imtis griežtesnių priemonių?

Antroje laidos dalyje – apie šiandien prasidėjusią 20-ąją Europos judrumo savaitę, kurios metu žmonės skatinami palikti automobilius namie ir judėti dviračiais, viešuoju transportu arba pėsčiomis.

Laidoje diskutuos VU Gyvybės mokslų centro profesorė Aurelija Žvirblienė, duomenų mokslininkas Vaidotas Zemlys Balevičius, lietuvė, gyvenanti Naujojoje Zelandijoje  Indrė Kleinaitė, sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro vadovas Romualdas Sabaliauskas ir Susisiekimo ministerijos Ateities susisiekimo politikos grupės patarėja darnaus judumo klausimais Gintarė Janušaitienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai