Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar įstatymu reikėtų nustatyti ką galima daryti Lukiškių aikštėje?

06.25 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Valdantieji registravo projektą dėl Lukiškių aikštės, kad memorialiniai Lukiškių aikštės akcentai „turi apimti ir atspindėti kovas už Lietuvos nepriklausomybę bei žuvusių kovotojų atminimą“.

Projekte teigiama, kad „aikštės dabartinė būklė bei tvarkymo būdas neatitinka jos istorinės ir urbanistinės reikšmės bei kelia grėsmę suniekinti Tautos istorinę atmintį“.

Projektą valdantieji registravo reaguodami į Vilniaus valdžios sprendimą Lukiškių aikštėje įrengti laikiną paplūdimį.

Lukiškių aikštės Vilniuje memorialinio statuso įstatymo projektą registravo „valstiečių“ vadovas Ramūnas Karbauskis bei kiti šios frakcijos atstovai, „socialdarbiečių“ pirmininkas Gediminas Kirkilas su kolegomis.

Pašnekovai: Ramūnas Karbauskis, LVŽS pirmininkas, Aušrinė Armonaitė, Laisvės partijos pirmininkė, Audrys Antanaitis, Kalbos komisijos pirmininkas, Paulius Gritėnas, apžvalgininkas, Darius Kuolys, kultūros istorikas.

Antroji tema: Ar suartėdami su Lenkija nesusipyksim su Vakarų Europa?

Pašnekovai: Andžejus Pukšto, VDU politologas, Antanas Valionis, buvęs užsienio reikalų ministras ir buvęs ambasadorius Lenkijoje.

 

 

Komentarai


Naujausi epizodai