Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar ilginti alkoholio prekybą sekmadieniais?

2023-09-22, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Liberalai siūlo atšaukti ribojimą sekmadieniais alkoholiu prekiauti tik iki 15 val. „Sekmadienį daugelis nedirba, atvirkščiai – švenčia asmenines šventes, leidžia laisvalaikį. Ribojimas, be to, skatina piktnaudžiauti, apeiti tvarką", – sako liberalų sąjūdžio frakcijos narys Andrius Bagdonas. Opozicionierius „valstietis" Aurelijus Veryga šias pataisas vertina blogai, nes jos padidintų alkoholio vartojimą. Anot jo, nauji duomenys rodo, kad vyrų mirtingumas pirmadieniais yra sumažėjęs.

Antroji laidos dalis. Šią savaitę po susidūrimo su briedžiu žuvo automobilio vairuotojas. Pastaruoju metu vis dažniau laukiniai žvėrys tampa avarijų kaltininkai. Kokią grėsmę keliuose kelia laukiniai žvėrys?

Diskutuoja: VU docentas, demografas Daumantas Stumbrys, Seimo nariai Andrius Bagdonas,  Aurelijus Veryga, vairavimo mokytojas Kastytis Povilaitis, Lietuvos automobilių kelių direkcijos Transporto infrastruktūros ir kelių planavimo departamento direktorius Aivaras Vilkelis, Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Virginijus Kantauskas.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai