Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar į Lietuvą ateina krizė?

2023-05-31, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Įvertinus šiuo metu turimus duomenis, tikėtina kad sunkiausias periodas ekonomikoje laukia nuo šių metų lapkričio iki kitų metų sausio, prognozuoja Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius. Lietuvos bankas įspėjo, kad ekonomika lėtėja, o rizikos finansų sistemai didėja. Tad kas laukia ekonomikos? Kokie sektoriai – pažeidžiamiausi? Kam ir kaip reikia ruoštis? 

Antroji laidos dalis. 2022 metais Lietuvoje alkoholio suvartojimas krito 7,4 proc., šalis pagal šį rodiklį grįžo į ikipandeminį lygį. Tačiau žmonės geria daugiau stipriųjų gėrimų. Ar tikrai lietuviai mažiau geria?

Laidoje diskutuoja: UAB „Freda" vadovas Rimas Varanauskas, ekonomistas Aleksandras Izgorodinas, prekybos tinklo „Norfa" vadovas Dainius Dundulis, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas, ekonomistas, premjerės patarėjas Raimondas Kuodis, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Sveikatos tyrimų instituto vadovas Mindaugas Štelemėkas, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento Prevencijos koordinavimo skyriaus vedėja Aušra Želvienė, VU ekonomistas dr. Algirdas Bartkus.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai