Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar didžiuojamės savo valstybe?

07.05 Penktadienis 13:05
Ridas Jasiulionis

Rytoj Valstybės diena – Mindaugo karūnavimo 1253 m. hipotetinė diena.

„Tai gera proga pažiūrėti į save iš teigiamos pusės, pajusti daugiau bendrumo. Mūsų atliktas Lietuvos emocinio klimato tyrimas rodo, kad savo valstybėje mes jaučiamės esą šeimininkai, reikalingi savo šaliai“, – sako „Žmogaus studijų centro“ vadovas psichologas dr. Gintaras Chomentauskas.

Rytoj vyks daug šventinių renginių - pvz. Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje, tarptautinės parodos „Liublinas – Lietuvos ir Lenkijos unijos miestas“ atidarymas Valdovų rūmuose Vilniuje, šventinis pasaulio lietuvių koncertas Kruizinių laivų terminale Klaipėdoje.

21 val. visi lietuviai, kur bebūtų pasaulyje yra kviečiami stabtelti ir sugiedoti „Tautišką giesmę“.

Laidoje dalyvauja istorikas dr. Arūnas Dubonis, Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Asanavičiūtė, vaikų ir paauglių psichiatras-psichoterapeutas Linas Slušnys, tituluotas Lietuvos istorijos žinovas Rimantas Grikienis, istorinės rekonstrukcijos kluba „Varčiai“ vadovas Erikas Vasiljevas, istorikas, Lietuvos gastronominio paveldo tyrinėtojas Rimvydas Laužikas.

xx260

Komentarai


Naujausi epizodai