Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar darbuotojų sąlygų gerinimas prives vežėjus iki bankroto?

11.27 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ vežėjai protestuoja dėl Vyriausybės sprendimo labiau apmokestinti komandiruojamų vairuotojų dienpinigius. Jiems oponuojančią protesto akciją rengia ir profesinės sąjungos, palaikančios Vyriausybę.

Vyriausybė spalį nutarė, kad komandiruojamų darbuotojų dienpinigiai nuo kitų metų sausio bus neapmokestinti, jei jų alga siekia 1,65 minimalios mėnesio algos. Dabar yra taikomas 1,3 MMA koeficientas.

„Linavos“ atstovai siekia, kad koeficientas nebūtų didinamas. Jie tikina, jog dėl to įmonės gali masiškai bankrutuoti arba iškelti verslą į užsienį.

Laidoje diskutuoja Vairuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Jovita Jančiauskienė, SME Finance ekonomistas Aleksandras Izgorodinas, LINAVA generalinis sekretorius Mečislovas Atroškevičius, SADM ministro patarėja Eglė Samoškaitė ir Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Rimantė Šalaševičiūtė.

xx352

Komentarai


Naujausi epizodai