Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar COVID-19 vakcinos gali sukiršinti šeimas?

12.01 Trečiadienis 13:05
Tomas Loiba

Šį mėnesį Lietuvą pasieks vakcinos nuo COVID-19 sukurtos specialiai mažiesiems. Jomis bus skiepijami vaikai nuo penkerių. Tačiau yra tėvų bijančių šalutinio poveikio sau, ką ir kalbėti apie savo vaikus. Vis dažniau pasigirsta statistikos, kad skiepas retais atvejais, bet vaikui gali sukelti miokarditą – širdies ligą.

Kita vertus, tokia pat komplikacija gali būti ir susirgus ar persirgus COVID-19. Negana to, aklavietėje atsiduria ir vaiko teisės į savo sveikatą – ką daryti, jeigu vaikas nori pasiskiepyti, bet jam neleidžia tėvai? Ar kreiptis į vaikų teisių apsaugos tarnybą, ar pasitikėti tėvais, kurie vis tik nori gero? Ar yra išeitis, kuri negadintų šeimos santykių ir sveikatos?

Laidoje dalyvauja onkoimunologas Marius Strioga, Santaros klinikų, vaikų skyriaus kardiologė dr. Odeta Kinčinienė, Vaikų teisių apsaugos tarnybos direktorė Ilma Skuodienė, advokatas Justas Sakavičius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai