Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar COVID-19 jau tampa eiliniu virusu?

01.25 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Nuo pirmadienio izoliacija tampa privaloma tik po kontakto su sergančiuoju koronavirusu šeimoje, nebereikės izoliuotis turėjusiesiems didžiausios rizikos sąlytį darbe.

Nuo pirmadienio įsigaliojusi tvarka, leidžianti kai kurių kritiškai svarbių sričių atstovams dirbti ir sergant besimptome COVID-19 forma, dar nėra taikoma, sako Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė. Ši tvarka, anot profsąjungų  neaiški ir prieštaringa.

Laidoje dalyvauja Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė, sveikatos apasaugos ministerijos visuomenės sveikatos departamento direktorius Audrius Ščeponavičius, gydytojas, epidemiologas Paulius Gradeckas.

Antroje laidos dalyje kalbėsime apie Ukrainos karo scenarijus su politiniu konsultantu, daug laiko praleidžiančiu Ukrainoje, Audriumi Butkevičiumi.

 

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Komentarai


Naujausi epizodai