Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar chaosas dėl K. Tubio ir D. Štraupaitės pakenkė rinkimams?

03.14 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiandien prasideda išankstinis balsavimas renkant merus antrajame ture 34-iose savivaldybėse. Apeliacinis teismas pirmadienį konstatavo, jog pirmosios instancijos teismas iš kandidatės į Visagino merus D. Štraupaitės atėmė teisę būti paskirtai į pareigas, o ne teisę būti išrinktai į renkamas pareigas ir VRK vienbalsiai ją grąžino į rinkimus. Šiandien tikimasi sprendimo ir dėl K. Tubio kandidatavimo į Anykščių merus.

Antroji laidos tema. Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen teikia žvalgybos kontrolieriaus kandidatūrą. Tikimasi, kad kuriama nauja ombudsmeno tarnyba sustiprins žmogaus teisių ir laisvių apsaugą. Tad, ką veiks žvalgybos ombudsmenas?

Laidoje diskutuoja: advokatas, dr. Petras Ragauskas, Mykolo Romerio universiteto politologė Rima Urbonaitė, VRK pirmininko pavaduotojas Maksimas Reznikovas, advokatas Justas Vilys, buvusi VRK pirmininkė Laura Matjošaitytė, signataras, buvęs VSD vadovas Mečys Laurinkus, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, buvęs VSD vadovas Gediminas Grina.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai