Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar bus įvestas NT mokestis?

05.27 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Finansų ministerija siūlo naują gyventojų nekilnojamojo turto mokestį, kuriuo būtų atskirai apmokestinami visi žmogaus turimi NT objektai, o ne bendra jų verčių suma. Vidutiniškai tektų mokėti po 13.5 euro. Iš mokesčio tikimasi surinkti apie 25 mln. eurų pajamų per metus, o Seimui jį patvirtinus, mokestį pirmą kartą mokėti tektų 2025 metais. Pasak ministrės, senjorams nuo 65 metų bus suteiktas mokesčio atidėjimas iki 10 metų, jei jie to paprašys.

Laidoje diskutuoja: naujienų agentūros BNS žurnalistas Šarūnas Sabaitis, finansų ministrė Gintarė Skaistė, Seimo narys Valius Ąžuolas, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos vadovas Mindaugas Statulevičius

Antroji laidos dalis: kodėl svarbu kuo greičiau atblokuoti grūdų eksportą iš Ukrainos ir kam dėl to gresia badas? Iš Odesos – pokalbis su politologu Alvydu Medalinsku.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai