Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar bus galimybė nutraukti pensijų kaupimą?

2023-02-02, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Liberalų sąjūdis siūlo galimybę pasitraukti iš pensijų fondų arba panaudoti sukauptus pinigus tam tikroms reikmėms. Socialdemokratas Gintautas Paluckas – atsisakyti automatinio įtraukimo į antrąją pensijų kaupimo pakopą. Daug diskusijų kelia ir negalėjimas atsiimti sukauptų pinigų, išėjus į pensiją.

Tad – ar reikia tai pakeisti ir kokios būtų pasekmės?

Diskutuoja: Seimo narys, socialdemokratas Gintautas Paluckas, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Andrius Romanovskis, Seimo narys, buvęs socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis ir Socialinės apsaugos ir darbo ministrės visuomeninis patarėjas Audrius Bitinas.

Jungtinės Valstijos ir Vokietija atmeta galimybę tiekti Ukrainai naikintuvus F-16, tačiau Lenkija būtų pasirengusi, jei toks sprendimas būtų priimtas NATO. Ar Ukraina gaus naikintuvų F-16? Kalbamės su atsargos pulkininkais – Gintaru AžubaliuVaidotu Malinioniu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai