Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Bidenas ir Putinas gali pakeisti Amerikos ir Rusijos santykius?

06.16 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiandien popiet įvyks pirmasis JAV prezidento Džo Baideno ir Rusijos vadovo Vladimiro Putino susitikimas Ženevoje. Planuojama, kad jis truks 4- 5 valandas. Rusijos vadovui tai pirmas užsienio vizitas per pusantrų metų.

Santykiai tarp šalių yra žemiausiame lygyje po Šaltojo karo. Alyvos į ugnį įpylė ir teigiamas Dž.Baideno atsakymas į klausimą ar jis Putiną laiko žudiku. Susitikimo išvakarėse Baidenas sakė, kad abi šalys turi potencialo bendradarbiauti, tačiau egzistuoja „raudonosios linijos“, Putiną Baidenas laiko protingu ir žiauriu. Po šio viršūnių susitikimo bendros spaudos konferencijos nebus.

Antroji laidos tema: kaip Lietuva atsakys į augančią nelegalią migraciją iš Baltarusijos?

Diskutuoja: VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktorė Margarita Šešelgytė, Europos Parlamento narė Rasa Juknevičienė, signataras ir diplomatas Vytautas Plečkaitis, buvęs ambasadorius Vygaudas Ušackas, migracijos ekspertė Audra Sipavičienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai