Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar atlaikys lenkai migrantų šturmą?

11.09 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Aštrėjant migrantų krizei, Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen pirmadienio vakarą po pokalbio su Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos premjerais patvirtino, kad sieks sankcijų Baltarusijai išplėtimo.

Nepaprastosios padėties įvedimas leistų riboti judėjimą pasienyje, taip pat ryšį neteisėtų migrantų apgyvendinimo vietose, sako vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Prie sienos su Lenkija Baltarusija nukreipė 3-4 tūkstančius migrantų, kurie atsidūrė tarp Lenkijos ir Baltarusijos pasieniečių, nepraleidžiami nei į vieną, nei kitą pusę. Lenkija pasienyje sutelkė 12 tūkstančių kariuomenę.

Diskutuoja vidaus reikalų viceministras Vitalijus Dmitrijevas, Lietuvos ambasadorius Lenkijoje Eduardas Borisovas, buvęs užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas, žurnalistas Vidmantas Balkūnas, Seimo narys Giedrius Surplys.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai