Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar artėja ekonomikos sunkmetis?

09.11 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Finansų ministerijos prognozė Lietuvai – ekonomikos augimas kitąmet lėtės ir bus trapesnis. 2020 m. ši institucija prognozuoja 2,2 proc. BVP augimą. 2019 paskutinio ketvirčio prognozė – 3.7 proc.

Nors dažnas lietuvis skundžiasi, kad vos suduria galą su galu, gyventojų lūkesčiai ir darbo užmokesčio augimas muša rekordus, tačiau finansų ministras Vilius Šapoka ragina nusiimti rožinius akinius, neigiamų rizikų šiemet daugiau nei pernai.

Kaip lėtėjanti ekonomika koreliuos su prezidento Gitano Nausėdos mokestiniais pasiūlymais padėti pensininkams? Kaip „Brexit” ir JAV bei Kinijos prekybos karai paveiks mūsų pinigines?

Laidoje dalyvauja finansų viceministrė Miglė Tuskienė, ekonomistė, Laisvosios rinkos instituto ekspertė Indrė Genytė-Pikčienė, profesinių sąjungų konfederacijos vadovė Inga Ruginienė, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas, Lietuvos statybininkų asociacijos vadovas Dalius Gedvilas, VU profesorius, ekonomistas Romas Lazutka ir Seimo narys Dainius Kreivys.

xx308

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai