Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar angliški įmonių pavadinimai kelia grėsmę lietuvių kalbai?

03.05 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Ekonomikos ir inovacijų ministerija norėtų leisti Lietuvoje be jokių kliūčių registruoti angliškus įmonių pavadinimus. Kaip spręsti konfliktą tarp kalbos ir verslo?

Antroje laidos dalyje kalbėsime apie tai, kaip nuo šių metų vidurio keisis siuntų iš trečiųjų šalių gavimas. Kokios naujos procedūros ir mokesčiai atsiras?

Laidoje diskutuoja: Valstybinės kalbos inspekcijos viršininko pavaduotojas Donatas Smalinskas, Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė, Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto profesorė Irena Smetonienė, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Andrius Romanovskis, Muitinės departamento muitų politikos skyriaus vyriausiasis specialistas Justas Dukavičius bei Milda Stravinskė, Muitinės praktikų asociacijos valdybos narė.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai