Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar A. Lukašenkai pavyks šį kartą numalšinti kylančią baltarusių revoliuciją?

08.11 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Baltarusijos opozicijos kandidatė prezidento rinkimuose Svetlana Tichanovskaja atvyko į Lietuvą ir yra saugi, BNS antradienį sakė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

Baltarusijoje jau antrą naktį, po prezidento rinkimų rezultatų paskelbimo, vyksta protestai bei susidūrimai su policijos pareigūnais. Siekiant suvaldyti protestuotojus policija panaudojo ašarines dujas, guminius šovinius bei kurtinančias granatas. Pranešama, jog pirmadienio naktį žuvo vyriškis, bandęs į pareigūnus mesti nežinomos kilmės sprogstamąjį užtaisą, kai jis detonavo dar jo rankose.

Pastebėta, jog protestuojantys taip pat naudoja fejerverkus bei degiuosius Molotovo kokteilius. Šeštąją kadenciją pradedantis Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka teigia, jog šalies sudraskyti neleis.

Diskutuoja EHU atstovas Maksimas Milta, VDU profesorius Gintautas Mažeikis, VU TSPMI dėstytojas Laurynas Jonavičius, NVSC epidemiologė Daiva Razmuvienė.

Komentarai


Naujausi epizodai