Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar A. Lukašenka išsaugos savarankišką Baltarusiją?

09.18 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Rusija ir Baltarusija numatė nuo 2021 m. suvienyti šalių ekonomikas – parengti bendrą muitų kodeksą, užsienio prekybos režimą, vieningą naftos, dujų ir elektros rinkos reguliavimą.

Šalių premjerai Dmitrijus Medvedevas ir Siarhejus Rumas ekonomikos integracijos sutartį pasirašė rugsėjo pradžioje, Rusijos vyriausybė tai patvirtino, bet dokumentas dar nėra paskelbtas viešai.

Rusijos leidinio „Kommersant“ žurnalistai atkreipia dėmesį į sutarties reikšmę – tai ekonominė integracija, kuri ne mažesnė nei Europos Sąjungos.

Ar Rusija savo įtakos zoną plečia į vakarus? Ką tai reiškia Lietuvai?

Laidoje dalyvauja VU TSPMI politologas Laurynas Jonavičius, BNS vyr. redaktorius Vaidotas Beniušis, Seimo narys Žygimantas Pavilionis, Prezidento patarėja užsienio politikai Asta Skaisgirytė-Liauškienė, LPK prezidentas Robertas Dargis, VDU profesorius Gintautas Mažeikis.

xx313

Komentarai


Naujausi epizodai