Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Svogūnų laiškai įdomiems patiekalams. Gėlės skynimui: ką užsiauginti?

2020-03-21, Šeštadienis 09:00
Lina Liubertaitė, Renata Ničajienė

Svogūnų laiškai, kuriuos galime užsiauginti ant palangės, yra ne tik lietuviškų, bet ir įvairių rytietiškų patiekalų dalis. Laidos „Augalų entuziastai“ rubrikoje „Sezoninė virtuvė“ dalinamės patarimais, kaip užauginti svogūnų laiškus ant palangės, kad išvengtum nemalonaus kvapo, ir kokius svogūnus rinktis auginti darže. Be abejo, pasidalinsime keliomis idėjomis, ką pasigaminti su svogūnų laiškais.

Rubrikoje „Geltonas karutis“ Lina Liubertaitė kalbasi su skintų augalų ūkio „Gėlių upė“ šeimininke Angelina Kurauskiene. Jei savo darže skirsite vietos lysvei, kur auginsite gėles skynimui, galėsite visą sezoną kurti nuostabias puokštes savo namams. Laidoje dalinamės konkrečių augalų rekomendacijomis – sužinosite, kokie augalai ilgai išsilaiko puokštėse ir yra nesudėtingai auginami.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai