Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Pupos ir pupelės: ką pasigaminti? Sodybos apželdinimo idėjos

08.29 Šeštadienis 09:00
Lina Liubertaitė, Renata Ničajienė

Paskutinė vasaros laidos rubrika „Sezoninė virtuvė“ – apie pupas ir pupeles. Norintiems valgyti daugiau ankštinių daržovių verta patiems jų užsiauginti! Lina Liubertaitė papasakos apie ankštinių daržovių įvairovę ir jų auginimo subtilybes, o Renata Ničajienė pasidalins azijietiškai ruoštų šparaginių pupelių receptu.

Sodybų šeimininkams, pavargusiems nuo nuolatinio šienavimo visą sezoną, rubrikoje „Geltonas karutis“ pasidalinsime idėjomis, kaip įdomiau išnaudoti dideles erdves sodyboje. Rubrikos viešnia – kraštovaizdžio dizainerė Reda Kazokevičienė. Sužinokite, kokius įdomius sprendimus jis pasitelkė kurdama „Gervių sodus“, kaip tvarkėsi su sudėtingu gruntu, kokia idėja slypi už gyvatvorių labirinto, kokia japoniško sodo atsiradimo priežastis ir kuo sodyba susijusi su gervėmis.

Komentarai


Naujausi epizodai