Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Prieskoniniai augalai ant palangės. Kambarinių augalų priežiūra pavasarį

04.11 Šeštadienis 11:00
Lina Liubertaitė, Renata Ničajienė

Rubrikoje „Sezoninė virtuvė" dalinamės patarimais, kaip auginti prieskonines žoleles ant palangės. Vienas būdas – galima ilgiau išsaugoti pirktines šviežias žoleles vazonėliuose, kitas būdas – kaip tik dabar pasisėti žalumynų ir užsiauginti ant palangės. Renata Ničajienė papasakos, kokios prieskoninės žolelės dera prie kokio maisto, ir patars, ką pasigaminti iš užsiaugintų prieskoninių žolelių.

Rubrikoje „Geltonas karutis“ Lina Liubertaitė kalbasi su Oresta Dvarvytyte iš studijos „Kambarinės gėlės“ apie kambarinių augalų priežiūrą pavasarį. Ji sako, kad prausti augalų po dušu jokiu būdu nerekomenduotų, ir pataria valyti augalų lapus su banano žieve. Netikėti patarimai, kurie palengvins jūsų kambarinių augalų gyvenimą – šioje „Augalų entuziastų laidoje“.

Komentarai


Naujausi epizodai