Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Pomidorų derlius: ką skanaus pasigaminti. Gyvatvorės šiuolaikiniam kiemui

08.15 Šeštadienis 09:00
Lina Liubertaitė, Renata Ničajienė

Kvepiantys pomidorai skanūs ir vieni, tačiau dabar, kai pats jų sezonas, turite puikiausią galimybę pasigaminti įvairesnių patiekalų su jais. „Sezoninės virtuvės” rubrikoje aptarsime, kaip pomidorų skonis priklauso nuo spalvos, o Renata Ničajienė pasidalins įdomiomis pomidorų derliaus panaudojimo idėjomis. Keptas pomidorų padažas, salotos su keptais pomidorais ir įvairiais sūriais, greitos salsos receptas kokteilinėje ir žalių pomidorų receptas – klausykitės šioje laidoje.

Antroje dalyje kalbamės apie gyvatvores. Rubrikoje „Geltonas karutis” svečiuojasi arboristas Leonardas Mekionis, kuris išsamiai pristatys didelę gyvatvorių įvairovę. Ne vien tujos nusipelno dėmesio – yra ir kitų augalų, kurie gali puikiai tikti. Aptarsime gyvatvorių augalus ir kaipgi juos prižiūrėti.

Komentarai


Naujausi epizodai