Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Pažinkime salierus: kaip auginti ir kaip gaminti. Adventiniai vainikai savo rankomis

2020-11-28, Šeštadienis 09:00
Lina Liubertaitė, Renata Ničajienė

Jei salierai nėra pati mėgstamiausia jūsų daržovė, rubrikoje „Sezoninė virtuvė“ pasistengsime padėti juos pamilti. Renata Ničajienė pasidalins, kaip skaniai paruošti šias daržoves: nuo salotų iki sriubų ir troškinių. Lina Liubertaitė papasakos, kuo skiriasi lapiniai, šakniniai ir lapkotiniai salierai, bei kaip jų patiems užsiauginti.

Adventiniams vainikams skiriame rubriką „Geltonas karutis“. Studijoje viešinti dekoratorė Indrė Trukšinaitė pasidalins visai Advento kūrimo eiga – nuo vainiko pagrindo iki papuošimų. Sužinokite, kaip papuošti namus laukiant švenčių, naudojant natūralius dalykus, kuriuos galima rasti kieme ar miške, naudojant paprastus priedus, kuriuos turite virtuvėje ar sandėliuke. Pasigaminti Advento vainiką galima patiems, o mes papasakosime, kaip tai padaryti.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

stop113 Citata
2024 m. balandžio 18 d.