Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kūčių ir Kalėdų patiekalai su aguonomis. Kiemo dizainas, gražus ir žiemą, ir vasarą

12.19 Šeštadienis 09:00
Lina Liubertaitė, Renata Ničajienė

Ar žinojote, kad aguonos būna mėlynosios, juodosios ir baltosios? Pakeliaukime po užsienio šalis ir susipažinkime su jų šventiniais patiekalais, kuriuose panaudojamos aguonos. Laidoje kalbėsimės ir apie lietuviškus tradicinius patiekalus: Renata Ničajienė papasakos, kaip pasiruošti aguonų įdarą kepiniams, kaip gaminti aguonų pieną ir kas yra „lazankės“ su aguonų padažu. Lina Liubertaitė papasakos, kokias aguonas tinka auginti maistui, o kurios auginamos tik dėl grožio.

Rubrikoje „Geltonas karutis“ svečiuojasi kraštovaizdžio dizainerė Ingrida Rauckienė. Kalbėsimės apie kiemo grožį tada, kai augalai ilsisi. Kiemo struktūra yra matoma bet kuriuo metu laiku – tai statiniai, tvoros, medžiai, supynės, pergolės, treliažai ir kiti stabilūs kiemo elementai. Arba jie nederės ir kurs chaosą, arba kaip tik sutvarkys dizainą ir sklypą padarys harmoningą. Sužinokite dizainerės patarimų ir pasisemkite idėjų savo kiemui.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

 

Komentarai


Naujausi epizodai