Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Gaminame su moliūgais. Tulpių sodinimas gėlyne ir... vazone

10.31 Šeštadienis 09:00
Lina Liubertaitė, Renata Ničajienė

Paskutinę spalio dieną švęsime moliūgų derlių! Kokių spalvų, formų ir rūšių jų būna, ir kaip užsiauginti gerą moliūgų derlių? Kokie moliūgai tinka pyragams, džemams, sultims, o kurie auginami tik dėl sėklų? Laidoje atsakysime į šiuos klausimus, o Renata pasidalins gardžiu keptų moliūgų sriubos receptu. Taip pat sužinosite, kaip gaminti virtinius su moliūgais.

Rudenį ne tik derlių reikia imti, bet ir apie pavasario grožį galvoti. Ar žinote, kokia tvarka susodinti tulpes gėlyne, kad jos atrodytų kuo efektingiau? O ar žinote, kad net balkone galima tulpių užsiauginti, tik reikia žinoti keletą gudrybių, kaip išlaikyti svogūnėlius vazone per žiemą? Pavasario grožybėms ruošiamės rubrikoje „Geltonas karutis“ kartu su laidos viešnia – Daina Mackone iš „Sophia gardens“ gėlių ūkio.

Komentarai


Naujausi epizodai