Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Daugiamečiai prieskoniniai augalai. Žydinti pieva sodyboje ir miesto centre

05.30 Šeštadienis 09:00
Lina Liubertaitė, Renata Ničajienė

Pirmojoje laidos rubrikoje aptarsime daugiamečius prieskoninius augalus, kurie darže pavasarį sužaliuoja vieni pirmųjų. Lina Liubertaitė patars, kaip jų patiems užsiauginti, o Renata Ničajienė pasidalins idėjomis, kaip juos panaudoti virtuvėje ir išsaugoti derlių šaltajam sezonui. Čiobreliai, petražolė, rozmarinai ir kiti – sužinokite apie juos daugiau.

Rubrikoje „Geltonas karutis” kalbamės su Vilma Gudynienė, gamtinio apželdinimo specialiste. Specialiai įrengta žydinti pieva tampa vis populiaresnė – manoma, kad tai puikus sprendimas sodybai, norint skirti mažiau laiko priežiūrai. Be to, jai būdinga bioįvairovė ir nuolatinė kaita. Bet kaip tokią įrengti? Ar iš tiesų tai mažai priežiūros reikalaujantis sprendimas? Ar dėl to Vilniaus savivaldybė pasirinko kai kurias viešąsias erdves šienauti rečiau? Viešnią kalbina Lina Liubertaitė.

Komentarai


Naujausi epizodai