Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Vilniaus tapatybė: ar egzistuoja atotrūkis tarp tikrovės ir deklaracijų?

11.13 Trečiadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Vilniaus klubo organizuojama Vilniaus tapatybės konferencija šiais metais vyko jau trečiąjį kartą. Pirmoje sesijoje kalbėta, kad švietime jaučiamas atotrūkis tarp tikrovės ir viešų deklaracijų. Šiuo metu mažai kalbame apie švietimą kaip investiciją, kuri duotų grąžą, o labiau kaip problemą ir infrastruktūrą. Antroje sesijoje diskutuota apie istorinės atminties batalijas. Dėl migracijos Vilniuje nuolat keičiasi žmonių santykis, vyksta amžinas konfliktas tarp noro keistis ir saugoti. Išsakytas pageidavimas turėti mieste mažiau vertikalių, o daugiau horizontalių iniciatyvų. Trečioje sesijoje diskutuota apie tai, kad jau subrendo potencialių filantropų karta ir Vilniaus klubas galėtų tapti filantropų inkubatoriumi. Ketvirtoje sesijoje kalbėta ar egzistuoja Vilniaus meno mokykla. 

Laidoje dalyvauja filosofas, Seimo narys Mantas Adomėnas, Lietuvos dailės muziejaus direktorius, humanitarinių mokslų daktaras Arūnas Gelūnas ir Achemos Grupės valdybos narys, padedantis organizacijoms „Niekieno vaikai“ Adomas Žadeika.

Komentarai


Naujausi epizodai