Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ukrainos kontrpuolimas: kas vyksta fronte?

2023-06-07, Trečiadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Prasidėjo vasara.  Karas Ukrainoje tęsiasi.  Rusija „rimtai ruošiasi“ Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kontrpuolimui. Ji jau suplanavo naują informacinę-psichologinę specialiąją operaciją, kurios tikslas – diskredituoti Ukrainos kariuomenę ir skleisti melagingą informaciją apie Ukrainos karių veiksmus mūšio lauke. Siekdami demoralizuoti ukrainiečius ir klaidinti visuomenę, taip pat ir Rusijos gyventojus, Kremliaus propagandistai platins melagingą informaciją apie Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kontrpuolimą, jo kryptis ir Ukrainos armijos nuostolius. Tai gali būti daroma net ir tada, kai kontrpuolimas nevyksta.  O kas iš tiesų vyksta fronte?

Diskutuoja: atsargos majoras, karybos ekspertas Darius Antanaitis ir buvęs NATO gen. sekretoriaus pavaduotojas, karybos ekspertas Giedrimas Jeglinskas.

EPA-ELTA nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai