Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Šiuolaikiniai tėčiai – kaip šiuolaikiniai vyrai augina vaikus?

05.24 Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

65 proc. Lietuvos gyventojų mano, kad tėtis mažais vaikais gali pasirūpinti taip pat gerai, kaip mama.

Artėjančios Tėvo dienos proga pakalbėkime apie šiuolaikinius tėčius. Kaip šiais laikais vyrai augina vaikus? Ar jie įsitraukia į vaikų ugdymą ir priežiūrą lygiaverčiai su mamomis? Ar geba savarankiškai pasirūpinti savo mažyliais – nuprausti, pavalgydinti, užmigdyti, pasekti pasaką, nuraminti ir paguosti, kai liūdna? Ar šiuolaikiniai tėčiai skiriasi nuo savo tėčių ir ką jiems patiems duoda įtrauki tėvystė?

Pašnekovai: Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos lyčių lygybės ekspertė, projekto „Šiuolaikiniai tėčiai“ autorė Mintautė Jurkutė, advokatas, dviejų vaikų tėtis Justinas Jarusevičius ir IT specialistas, trijų vaikų bėgantis tėtis Gediminas Astrauskas.

Laidą „Atviras pokalbis" pristato Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba.

Projektas „Daugiau balanso" dalinai finansuojamas Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programos (2014-2020) lėšomis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai