Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Šalies valdžios: ar visi užsiima tuo, ko reikia?

01.29 Trečiadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Pastarųjų dienų skandalai politikoje tik paryškino valdžių nesutarimą. Premjero Sauliaus Skvernelio pareiškimas, kad Lietuva – ne prezidentinė respublika, buvo agresyvi žinutė – mandagia forma prezidentui Gitanui Nausėdai pasakytas „nelįsk“, sako politologai.

Kaip ten bebūtų, prezidentas dalyvauja vidaus politikoje, teikia siūlymus biudžeto klausimais. Ne vienas ministras užkulisiuose skundžiasi, kad prezidento patarėjai per daug kišasi į kai kuriuos klausimus.

Ramūnas Karbauskis dar prieš rinkimus yra sakęs, kad galios centras turi būti Seime. Pasitraukdami iš nacionalinio susitarimo verslininkai tą patvirtina sakydami, kad Vyriausybės paruošto susitarimo nesilaikoma, nes Seimas priima tiek daug visokių pakeitimų, kurių Vyriausybė nebesugeba kontroliuoti.

Laidoje dalyvauja Premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas, Seimo narys, konservatorius Mykolas Majauskas ir MRU politologas Vytautas Dumbliauskas.

Komentarai


Naujausi epizodai