Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Pasaulinė burnos sveikatos diena: kaip sekasi Lietuvai?

03.21 Ketvirtadienis 09:10
Raigardas Musnickas

2012 m. jubiliejiniame 100-ajame Pasaulio odontologų federacijos kongrese kovo 20-oji buvo paskelbta Pasauline burnos sveikatos diena. Ši diena skirta atkreipti dėmesį į burnos sveikatos problemas ir priminti, kaip svarbu rūpintis dantimis.

Net 90 proc. pasaulio gyventojų kenčia nuo burnos ligų, ypač nuo dantų ėduonies ir periodonto patologijos. Skaudu, kai mažamečiams vaikams tenka protezuoti dantis, bet baisiausia diagnozė – burnos vėžys. Tad minint Pasaulinę burnos sveikatos dieną Lietuvos Respublikos odontologų rūmai kviečia atkreipti dėmesį į burnos sveikatos gerinimą.

Laidoje apie tai diskutuoja Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Rimantė Šalaševičiūtė, odontologų draugijos vicepirmininkas Povilas Kalesinskas ir vaikų odontologė Rasa Račienė.

Komentarai


Naujausi epizodai