Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Laisvės diena: ar žinome, kaip priešintis okupantams?

08.29 Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

1993 m. rugpjūčio 31 d. iš Lietuvos buvo išvesta Rusijos kariuomenė (nuotr.). Šią dieną 23 val. 46 min. Rusijos armijos karinis ešelonas nesustodamas pravažiavo Kenos geležinkelio stotį. Lietuva paskelbė apie savo nepriklausomybės atkūrimą dar 1990 m. kovo 11 d., tačiau galutinai išsilaisvino nuo Rusijos okupacijos tik tada, kai Rusija išvedė savo kariuomenę. Nuo tada rugpjūčio 31 minima kaip Laisvės diena.

O šiandien ar esame pasiruošę vėl stoti į kovą už laisvę?  Prezidento patarėjas Kęstutis Budrys yra sakęs, kad nėra gerai, jog pilietinio pasipriešinimo strategijos įgyvendinimo planas vis dar nėra patvirtintas. Patarėjas ragino išspręsti diskusijas keliančius klausimus ir judėti į priekį. Kada tai bus padaryta? 

Diskutuoja Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas ir specialiųjų operacijų atsargos karininkas Aurimas Navys.

KAM nuotr. 

 

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai