Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokių permainų atneš naujoji antstolių dokumentų siuntimo tvarka?

06.30 Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Liepos 1-ąją įsigalioja svarbūs Civilinio proceso kodekso pakeitimai. Jau nuo rytdienos priverstinio skolų išieškojimo proceso dalyvių informavimas didžiąja dalimi perkeliamas į elektroninę erdvę. Vietoj iki šiol registruotu paštu siųstų 8-10 procesinių dokumentų antstoliai dažniausiai siųs tik vieną popierinį laišką. O proceso dalyviui raštu paprašius, visi procesiniai dokumentai neatsižvelgiant į skolos pobūdį bus siunčiami tik elektroninių ryšių priemonėmis.

Kodėl imtasi tokių pakeitimų? Ką svarbu žinoti ir kaip elgtis skolų problemas sprendžiantiems žmonėms, kad naujoji tvarka jiems būtų tikrai naudinga?

Laidoje diskutuoja antstolė, Lietuvos antstolių rūmų prezidiumo pirmininkė Inga Karalienė ir advokatų kontoros COBALT partneris, advokatas ir Ginčų sprendimo departamento vadovas COBALT Lietuvos biure dr. Rimantas Simaitis.

Laidą „Atviras pokalbis“ remia Lietuvos antstolių rūmai.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai