Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokių bruožų visuomenė ieško naujuose galimuose kandidatuose į prezidentus?

02.02 Penktadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Naujienų portalo DELFI užsakymu visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ gruodžio 11–19 dienomis atliktų tyrimų duomenimis, jei rinkimai į prezidentus vyktų artimiausią sekmadienį, už ekonomistą G. Nausėdą balsuotų 15,6 proc. apklaustųjų. Antroje ir trečioje vietoje liko premjeras Saulius Skvernelis, už jį balsuotų 11,3 proc., ir Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis, jį palaikė 10,9 proc. apklaustųjų.

Anot politologų, „tai labai susiję dalykai, nes G. Nausėda yra nepriklausomas, o S. Skvernelis, kad ir kaip ten būtų, bus siejamas tiek su Vyriausybe, tiek su „valstiečių-žaliųjų“ dauguma parlamente. Krentant kitiems rodikliams, kris ir S. Skvernelio reitingas“.

Tad kokių bruožų visuomenė ieško naujuose galimuose kandidatuose į prezidentus? 

Diskutuoja  Valstiečių ir žaliųjų sąjungos viešųjų ryšių koordinatorius Liutauras Ulevičius, portalo delfi.lt žurnalistė Monika Garbačiauskaitė ir „Vilmorus“ vadovas Vladas Gaidys.

Komentarai


Naujausi epizodai